Mar 16

VABILO

Vabimo vas na redni letni občni zbor Atletskega kluba Gorica, ki bo v petek

23.03.2012 ob 18.00 uri v Dijaškem domu, Streliška pot 7, Nova Gorica.

DNEVNI RED:

1. Izvolitev organov občnega zbora.
  2. Poročila za leto 2011 in razprava.
  3. Razrešnica predsednika, članov izvršnega odbora, članov nadzornega odbora in disciplinske komisije.
  4. Volitve predsednika kluba, članov izvršnega odbora, nadzornega odbora in disciplinske komisije.
  5. Potrditev sprememb Pravil Atletskega kluba Gorica.
  6. Razno in zaključek.

Po določbi 25. člena Pravil, če občni zbor ni sklepčen ob predvidenem času, občni zbor veljavno sklepa po preteku 30 minut. Volilno pravico imajo člani kluba, starejši od petnajst let s plačano članarino za leto 2012.

Vsi člani in članice ob plačilu članarine za tekoče leto prejmejo klubsko majico. Majico boste prejeli v tajništvu kluba (Petra 051-313-248).

Z udeležbo na občnem zboru boš potrdil svojo pripadnost klubu in hkrati prispeval svoje ideje in predloge za boljše delovanje in funkcioniranje kluba. Po končanem občnem zboru bo družabno srečanje z zakusko.

Predsednik Atletskega kluba Gorica
Oliver Batagelj