Mar 16

POSTANI ATLETSKI SODNIK!

Atletski klub Gorica v sodelovanju z Zvezo atletskih sodnikov Slovenije organizira seminar za nove sodnike. Seminar je brezplačen.

Vabljeni vsi atleti in atletinje, starši in atletski zanesenjaki starosti od 15 let naprej na seminar za pridobitev naziva Atletski sodnik.

Seminar bo potekal v petek, 13.04.2012 (od 14.00 ure naprej) in v soboto 14.04.2012 (do 12.00 ure). Trajal bo cca 2-3 ure.

Za vse tiste, ki naziv Atletskega sodnika že imajo pa bomo organizirali obnovitveni tečaj za vse sodnike, ki imajo pogoje za napredovanje.

Prijave zbira vodja sodnikov AK Gorica, Marjan Perkman na e-mail: oxyn50@gmail.com ali Petra Dodič na e-mail: ak-gorica@t-2.net. Ob prijavi navedite naslednje podatke: ime in priimek, naslov, letnica rojstva, telefon in e-mail.

Vabljeni vsi, ki Vam je atletika blizu in želite sodelovati na številnih tekmovanjih, katere organizira Atletski klub Gorica.

Športni pozdrav!

Atletski klub Gorica